You are looking: Home page > EXTERNAL TESTING > Нюанси ЗНО-2017

Нюанси ЗНО-2017

Директор Українського центру оцінювання якості освіти наголосив основні моменти стосовно ЗНО наступного року, які необхідно знати кожному випускникові.

Чого ви ще могли не знати щодо ЗНО-2017. Читайте уважніше!

Програми ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики, географії, біології, хімії, фізики та російської мови будуть проведені за тими самими програмами, що й незалежне оцінювання 2016 року.

Незважаючи на обіцянки ввести аудіювання або перевірки розуміння текстів на слух як елемент перевірки знань з іноземної мови, цього не буде. Тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов буде відбуватися за програмою ЗНО 2014 року. Як і раніше, буде оцінено тільки читання та письмо як елементи розуміння відповідних іноземних мов під час проведення тестування.

Частина завдань загального тестування ЗНО буде оцінена як державна підсумкова атестація з цього предмету. Для кожного предмету це буде свій перелік завдань. Проте сертифікаційні роботи з географії, біології, хімії та фізики будуть повністю зараховані як державна підсумкова атестація з цих предметів у тому разі, якщо абітурієнт визначить один із цих предметів.

За словами Директора УЦОЯО, програми ЗНО 2017 року орієнтованіна стандартний рівень знань абітурієнта.

http://znoclub.com/novyny/935-nyuansi-zno-2017.html


Give feedback