You are looking: Home page > GAMES ONLINE > Helpful computer games

Helpful computer games

lanoirecover

Комп’ютерні ігри вже давно стали частиною повсякденного життя сучасної людини. Багато хто вважає, що вони не дають ніякої користі, але не ми. Гарна відеогра може стати потужним інструментом у вивченні мови. Головне – правильно обрати матеріал для навчання.

World of Warcraft

World of Warcraft – одна із найпопулярніших і густонаселених MMORPG-ігор. Один із основних елементів ігрового процесу – спілкування: гравці викликають один одного на поєдинки, заводять нових друзів, об’єднуються у клани, віддають один одному команди і навіть створюють сім’ї.

Доказом того, що World of Warcraft дійсно допомагає знищувати мовний бар’єр, є приклад школяра із Копенгагена. Карл Шепелерн почав освоювати гру у 9 років і за декілька місяців вже міг вільно спілкуватися зі своїми англомовними друзями.

The Elder Scrolls

Серія ігор The Elder Scrolls завжди була відома тим, що надає гравцям великий простір для реалізації своїх можливостей. Ви можете вивчати місцевість, обирати для себе різні завдання й квести, спілкуватися із різними персонажами гри, стати вовкулакою або вампіром, героєм або злодієм. У грі так багато всього, що щоб повністю пройти її, знадобиться близько 300 годин.

Також тут використовують дуже багато місцевої літератури, з якою ви при бажанні можете самостійно ознайомитися. На YouTube навіть є спеціальний канал, на якому читають книжки із останньої частини серії –The Elder Scrolls V: Skyrim.

Mass Effect

Сага про пригоди команди космічного фрегату «Нормандія» на чолі із безстрашним капітаном Шепардом. Герої роблять усе можливе, щоб врятувати Землю від нападу древньої раси Женців.

Mass Effect – це RPG у космічному сеттінгу. Тут вам дають можливість не тільки відстрілювати ворогів, але й налагоджувати контакти, заводити нові знайомства й друзів, а також вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом. Головне – правильно обирати, що говорити.

The Witcher

Історія пригод відьмака Геральта із Ривії – головного героя однойменної серії фентезійних творів польського фантаста Анджея Сапковського. Разом із персонажем ви досліджуватимете світ, створений Сапковським, і допомагатимете незнайомим людям вирішувати їхні проблеми із надприродніми істотами. Від кожного вашого рішення залежить те, як саме складеться доля головного героя.

L.A.Noire

У L.A.Noire вам нададуть можливість відчути себе справжнім поліцейським: доведеться розслідувати місце злочину, допитувати свідків, шукати підозрюваних і виводити злодіїв на чисту воду. Якщо ви знайдете усі необхідні докази й зумієте поставити підозрюваному правильне запитання – він обов’язково у всьому зізнається. Кожна нова справа – нові деталі, нові підозрювані, нові питання.

Ця гра стане справжньою перлиною для всіх поціновувачів детективного жанру. І на додаток – події відбуваються у Лос-Анджелесі кінця 50-х – початку 60-х років.

Broken Age

Якщо ви полюбляєте класичні point-and-click адвенчури, то повинні знати ім’я Тім Шефер. Шефер – автор відомих пригод: The Secret of Monkey Island, Full Throttle, Grim Fandango і Psychonauts. Всі його ігри відрізняються колоритними персонажами, захоплюючим сюжетом, легким гумором, цікавими загадками і великою кількістю діалогів.

Broken Age – останнє творіння Шефера, і ця гра наповнена усім тим, про що ми згадали вище. Гарна річ для тих, хто бажає не лише розширити знання англійської, але й потренувати мозок у вирішенні загадок.

The Walking Dead series

Серія адвенчур The Walking Dead за своєю механікою трохи відрізняється від звичайних пригод. Це більше кіно, на хід якого ти можеш впливати своїми діями. Кіно це дуже захоплює, й іноді ти не можеш одразу вирішити, як вчинити, щоб було краще для всіх. Тут варто дуже пильно слідкувати за діалогами персонажів і обережно обирати, що хочеш сказати, бо невідомо до яких наслідків призведуть ваші дії.

Valiant Hearts:The Great War

Гра про Першу світову війну і про тих, хто брав в ній участь. Нам розповідають історії чотирьох людей, які опинилися по різні боки війни: француза Еміля, його американського товариша Френкі, зятя Еміля – Карла, який стає солдатом німецької армії, і бельгійської студентки Анни, яка під час війни вирішує не залишатися осторонь і стає польовою медсестрою. У грі немає діалогів, але із кожним новим рівнем автори надають гравцям значну кількість історичних фактів і подій, з якими можна ознайомитися у будь-який момент.

 

Якщо ви не граєте у відеоігри, бо все ще боїтеся, що вони відволікатимуть від навчання, то знайте, що гра може бути не лише розважальним процесом, але й освітнім. Плюс – від хорошої комп’ютерної гри можна отримати не менше вражень, ніж від цікавої книги або кіноблокбастеру.

Матеріал підготовлено редакцією STUDWAY.

 


Give feedback