You are looking: Home page > EXTRACURRICULAR ACTIVITIES > Quest “Detectives”

Quest “Detectives”

Гра-квест “Detectives”

Мета:

  • Формувати потребу дитини до самовдосконалення;
  • Зняти емоційну напругу, викликану навантаженням на нервову систему дитини під час інтенсивного навчання;
  • Сприяти формуванню загальнонавчальних умінь та навичок дитини, сприйняттю інформації різної модальності;
  • Сприяти розвитку різноманітних психічних складових особистості дитини;
  • Сприяти розвитку комунікативних навичок під час роботи у команді, уміння вислуховувати думку інших, формулювати власні переконання.
  • Забезпечити потребу дитини в позитивних емоціях.
  • Розвuвати мовленнєві навички учнів з англійської мови, активізувати вживання англійської мови у спілкуванні.

Квест (від англійського guest – «пошук»), різновид активних інтелектуально-логічних ігор, синонім активного відпочинку. Це ігрова форма групового виконання завдань, яка має тривалу історію розвитку, багато можливих варіантів використання і чимало позитивних моментів. Найчастіше учасники повинні «розшифрувати» певне місце на обумовленій території. У такому «зашифрованому» місці гравці знаходять іншу записку-підказку, після чого розшуки продовжаться. Отже, основна мета квесту – швидке і якісне виконання певних завдань з метою досягнення кінцевої цілі, у результаті чого гравець або  команда отримує приз.

Зміст заходу

1.Організаційний етап

Директор гімназії оголошує, що в закладі зникла коробка з подарунками до свята. Залишилась лише маленька частина обірваної карти з місцезнаходженням речей. Діти об’єднуються в команду детективів ,обирають собі позивні та капітана таємним голосуванням. Вчителі видають знаряддя для шукачів:окуляри,капелюхи,збільшувальне скло,костюми. Починається пошук зниклих призів.

2 Основна частина

На частині карти зображене місце де розташоване перше завдання.

Завдання 1.

Діти знаходять 2 аркуші. На одному з них надруковані літери в хаотичному порядку. На іншому аркуші частково відсутні фрагменти паперу. Якщо накласти один аркуш на інший-виходить фраза із підказкою чи наступним завданням.

Ex: FIND THE RED BOX .

Діти знаходять червону коробку в якій знаходиться наступна частина карти та завдання 2.

Завдання 2.

На підказці зашифровано фразу або слово (без голосних). Завдання детективів-розшифрувати послання.

Ex: RNG DRNK

(ORANGE DRINK)

В одній із класних кімнат на столі знаходяться 9 стаканів із апельсиновим соком. Потрібно випити або вилити сік. На днищі одного з них є підказка-номер телефону загадкового помічника-свідка крадіжки,який знає де шукати наступну частину карти.

Завдання 3.

Але номер не повний.

Ех: (095171553?) .Відсутня остання цифра. Потрібно здогадатись яка (9/9 стаканів).

Дзвінок свідку. По телефону дітям повідомляють слово” STAIRS”(СХОДИ).

Завдання 4.

Під сходами центрального входу до гімназії шукачі знаходять карту та послання : “Detectives are very clever.Do you like reading?

I propose you to read a book about Harry Potter .Find it somewhere on the first floor, it’s very interesting !”

Завдання 5.

Діти знаходять книгу у кабінеті зарубіжної літератури. Всередині книги вкладено частину карти та фото чарівного Дерева Фортуни,яке було додатково прикрашено 5 повітряними кульками надворі заздалегідь .Діти поспішають до місця. Біля Дерева чергує поліцейський, який нікого не підпускає до чарівних плодів . Всередині однієї з кульок знаходиться частина карти та наступне завдання.

Завдання 6.

Поліцейський дозволяє дітям підійти до дерева лише після проходження капітаном Детектора брехні (true/false). Він має право скористатись підказкою команди детективів лише 1 раз з 5 запитань,можливе користування інтернет-ресурсами. За кожну помилку-штраф –пісня англійською мовою  або танок на вибір поліцейського.

1)   Mice live for up to 10 years-(False – Captive mice live for up to 2 and a half years while wild mice only live for an average of around 4 months).

2) The 13 stripes on the United States flag represent the original 13 colonies.( True.)

3) Elephants eat with their noses.( True. )

4)  Fish and chips are popular only in England. ( False.)

5) The potato was introduced to Europe in the 18th century.( False.)

Завдання 7.

Після проходження всіх питань поліцейський дозволяє зірвати плоди та вказує місце відліку. Зміст записки: “The Fortune Tree opens all secrets. Go 10 steps to the right.Jump 3 times back. Can you see three bushes? Look inside.”

3.Заключна частина

Всередині куща сховано пенал зі словами “GYMNASIA.Read 1,2,3”(Gym).

Діти  направляються до спортивної зали . На вхідних дверях до неї прикріплено останню частину карти. Детективи з’ єднують всі частини та знаходять потайне місце. Вчителі роздають призи, найкмітливіші отримують додаткові нагороди.

Tags:


Give feedback