You are looking: Home page > ABOUT MYSELF > Form

Form

портрет - копия

1. Прізвище, ім’я та по батькові

Душило Оксана Володимирівна

2. Місце роботи (найменування освітнього закладу відповідно до статуту)

Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області , вул. Абросимова,65

3. Посада

Вчитель англійської мови

4.Педагогічний стаж роботи

12 років

5.  Кваліфікаційна категорія

Вища категорія

6.  Педагогічне кредо

«Прокладай шлях до розуму людини через її серце!»

7.  Інноваційні форми роботи та технології, що використовую

Інтегровані уроки та позакласні заходи, комунікативно-ситуативні вправи, нові інформаційні технології, інтерактивні технології з використанням ІКТ,проблемне та проектне навчання

8. Власний особистісний і педагогічний портрет

Скільки себе пам’ятаю – я завжди любила дітей та англійську мову. Навіть моя улюблена казка походить з англомовної країни. Її головна героїня, Мері Поппінс, зачарувала мене з першого погляду. Так хотілось мені, тоді ще десятирічній дівчинці, навчитись так гарно розмовляти, елегантно вдягатись та поводитись як справжня леді.

Мабуть, саме тому, після закінчення школи я ні на мить не вагалась, яку спеціальність мені обрати. З першого уроку я зрозуміла, що не помилилась із вибором професії. Мати можливість працювати як із малечею, так і з майже дорослими учнями, відкривати незвіданий світ інших країн, чути як розмовляє англійською дитина, яка ще зовсім недавно не знала слова «hello» – це досить неповний перелік того, за що я так люблю свою роботу. Постійний пошук відповіді на питання: «Як зацікавити та навчити?» – переслідує мене і вдень, і вночі, змушує не зупинятись, а розвиватись та вчитись, вчитись, вчитись…

На своїх уроках, згадуючи свій дитячий досвід, я завжди пам’ятаю, що насамперед школяр бачить у вчителеві його зовнішність та манери. Мені здається, якщо вчитель сподобався – це вже половина успіху.

Враховуючи вік учнів, облаштовую і класну кімнату. На мою думку, вона повинна обов’язково містити цікаву та яскраву наочність, відео та аудіо- ресурси. Постери, картки, малюнки, комп’ютер є невід’ємними атрибутами та моїми надійними помічниками.

Звісно, не обійтися і без інтерактиву.  Я впевнена в тому, що правильно організована гра з малечею допомагає не лише ввести та закріпити нову лексику, провести фізкультхвилинку, а й розвинути реакцію та логічне мислення, встановити довірливі відносини та дружню атмосферу.

Моя професія – це невід’ємна частина мого життя. Вона потребує багато натхнення, часу, сил та енергії, але воно того варте, бо іншої такої на світі немає!

 

 


Give feedback